Nafukovacie člny s kvalitného fínskeho materiálu s 5 ročnou zárukou

Nafukovacie člny

Charakteristika:

Nafukovací člnNafukovacie člny sú určené najmä pre športový rybolov, ale možno ich využiť aj na rekreačné účely. Vďaka kvalitnému materiálu má čln vysokú odolnosť voči oderu a ani pri častom použití nedochádza k poškodeniu. Člny sú vyrábané špeciálnou technológiou vysokofrekvenčného, tlakového zvárania materiálov. Táto technológia zaručuje spoje s maximálnou pevnosťou, odolávajúce aj extrémnemu tlaku vznikajúcemu pri prehriatí vzduchu.

Pri rekreačnom použití tak oproti lacným nafukovacím člnom získate nielen ušetrením finančných prostriedkov častým nákupom lacných člnov, ale najmä vysokú bezpečnosť, garantovanú odolnosťou použitých materiálov a našimi dlhoročnými skúsenosťami s výrobou člnou a raftou.

Súčasťou všetkých člnou sú uväzovacie a úchopové prvky, vak na prenášanie a taktiež nožná pumpa. U modelov "P", "T" a "W" je súčasťou aj drevená podlaha a veslá s kĺbami.

Prezrite si galériu ponúkaných modelov a vyberte si. Pri špeciálnych požiadavkách Vám vieme vyrobiť nafukovací čln na mieru. Všetky člny vyrábame až na základe objednávky. Znamená to že si sami môžete zvoliť farebnú kombináciu materiálov zo základných odtieňov - (šedá, modrá a červená). Sezónne je k dispozícii aj farba khaki. Kvalitnú, odolnú, jednofarebnú, alebo aj plnofarebnú potlač podľa vaších požiadaviek umiestnime na obvodové balóny.

Výhody oproti konkurencii:

.

Viac informácii:

Odporúčame stránky

Sonary americkej značky humminbird .

Rybárske potreby LM exkluzívny dovoza produktov spoločnosti Sänger - Anaconda na Slovensku.

Prehľad rybárskych revírov nájdete na www.reviry.sk

Magazín slovenského rybára www.slovenskyrybar.sk

Ryby, rybky, rybičky www.rrr.sk

Prvý sumčiarsky tím na Slovensku www.silurusteam.szm.sk 

Zoznam e-shopov: eShopy.sk - internetové obchody

Vodná záchranná služba Slovenská republika: www.vzssr.sk
Rybárske člny

RIB, wor, pontón, nafukovacie člny, doplnky

Kompletná ponuka rybárskych člnov a doplnkov

Nafukovací svet

Nafukovacie objekty, reklamy, atrakcie

Kompletná ponuka nafukovacieho sveta