Nafukovacie objekty, reklamy, atrakcie

Reklama

Reklamné predmety, a reklamné nosiče v 3D prevedení a navyše nezvyčajne veľkých rozmerov bezpochyby upútajú zrak každého človeka. Reklama umiestnená na našich nosičoch v rôznych tvaroch, alebo v podobe samotného reklamovaného produktu je bezpochyby veľkolepá. Je veľmi jednoducho a rýchlo uvádzaná do stavu pohotovosti. Každý takýto reklamný predmet, aj keď je gigantický, je zároveň ľahký, skladný a mobilný. Klasický dvojrozmerný „pútač" musí byť už dnes naozaj pútavý, aby si ho človek všimol. Nafukovací reklamný nosič v trojrozmernom vyhotovení však upúta pozornosť už aj sám o sebe.

brány a nosiče

Reklamné brány, cieľové banery a nosiče reklamných textov alebo grafík. Použitý materiál môže byť v širokej farebnej škále....Viac »»

rôzne tvary

Rôzne tvary nafukovacích reklamných predmetov vzbudzujú údiv okoloidúcich nad veľkosťou výrobku. Či už je to fľaša konkrétneho nápoja,...Viac »»

stacionárne

Stacionárne nafukovacie reklamné nosiče sú 3D abstraktné tvary s umiestnenými reklamnými nápismi či grafikami. Podobne...Viac »»

lietajúce

Lietajúci nafukovací balón, alebo vzducholoď plnená héliom je naša špecialita. V tejto oblasti máme už niekoľkoročné skúsenosti a výborne...Viac »»

Rybárske člny

Siklo, wor, pontón, nafukovacie člny, doplnky

Kompletná ponuka rybárskych člnov a doplnkov

Nafukovací svet

Nafukovacie objekty, reklamy, atrakcie

Kompletná ponuka nafukovacieho sveta