Nafukovacie objekty, reklamy, atrakcie

Šport a rekreácia

Veľkú časť našej produkcie tvoria nafukovacie predmety pre šport, rekreáciu a zábavu. Všade, kde je potrebná malá hmotnosť, mobilita či pružnosť, nachádzajú uplatnenie nafukovadlá a nafukovacie predmety rôznych tvarov a rozmerov. Pomocou našej jedinečnej technológie zvárania PVC textilných materiálov sme schopní vyrobiť takmer každý tvar, či kombináciu tvarov v ľubovoľných rozmeroch.

rafty

Máme už bohaté skúsenosti s výrobou nafukovacích bójí, rybárskych člnov či raftingových člnov. To sú produkty často veľmi komplikovaného tvaru, náročné...Viac »»

bóje pre jacht

Samostatnú skupinu v našej produkcii tvoria bóje pre jachting a vodné športy. Pre tieto výrobky je k dispozícii už široké farebné spektrum materiálov....Viac »»

pre paintball

Rôzne tvary nafukovacích prekážok pre paintball robia tento šport mobilným. Nie sú potrebné žiadne opustené budovy, či nebezpečné zrúcaniny. Hocikde na lúke je...Viac »»

letné športy

Pre využitie v lete vyrábame viac druhov produktov vyznačujúcich sa vysokou pevnosťou. Napríklad banán pre vlečenie za motorovým člnom. Rôzne veľkosti, pre rôzny...Viac »»

zimné športy

Zima a zimné športy znamenajú hlavne rýchlosť a adrenalín. Spúšťanie z kopca, šmýkanie sa, ťahanie za snežným skútrom,...Viac »»

zábava, atrakcie

Výrobky pre zábavu a atrakcie tvoria tú časť našej produkcie, kde fantázia nepozná hranice a rozmery nemajú konca. Žiadna firemná akcia, ktorá má zabezpečiť zábavu a...Viac »»

Rybárske člny

Siklo, wor, pontón, nafukovacie člny, doplnky

Kompletná ponuka rybárskych člnov a doplnkov

Nafukovací svet

Nafukovacie objekty, reklamy, atrakcie

Kompletná ponuka nafukovacieho sveta