O nás

 

Firma RIKU - František Küffer bola založená v r. 1995 František Kuffer

Sme výhradným obchodným zástupcom Firmy WATS (1980 PL) pre Slovenskú republiku. (Nafukovací svet)Firma spracováva a neustále zdokonaľuje technológiu vysokofrekvenčného, tlakového zvárania fólii a vrstvených materiálov na báze PVC (polyvinylchloridu). Táto špeciálna technológia zvárania materiálov zabezpečuje extrémnu pevnosť a vzduchotesnosť spojov.

Na nafukovacie člny poskytujeme okrem záruky danej zákonom plus tri roky. 5 ročná záruka. Takúto istotu nám dáva použitie kvalitného fínskeho materiálu spolu s kvalitným spracovaním

Ponúkame širokú škálu produktov vyrábaných výlučne na zákazku podľa požiadaviek zákazníka. Veľmi rôznorodá výroba má už zabehnuté určité, najbežnejšie používané tvary výrobkov. Nevyhýbame sa však, novým nápadom a sme pripravený splniť aj špeciálne požiadavky zákazníkov.

Najčastejšie vyrábané sú reklamné nosiče, balóny a tiež produkty pre voľný čas a zábavu. Máme veľmi dobre zabehnutú výrobu nafukovacích člnov, rôznych tvarov a veľkostí. Od malých dvojmiestnych rybárskych člnov až po veľké, záchranárske aj 10 miestne člny s možnosťou použitia motorov s výkonom až 50 koní. Tiež reklamné balóny, či už stacionárne (plnené vzduchom), alebo lietajúce (plnené héliom), tvoria silnú skupinu našej produkcie.
Rôzne tvary, pre rôzne využitie. Gule, valce, kocky, kužele, ihlany a ďalšie rôzne kombinácie tvarov pre predmety, kde je základnou požiadavkou dosiahnutie maximálnych rozmerov pri minimálnej hmotnosti. Môžeme sa pochváliť spoluprácou s Divadlom „GROTESKA" z Krakova, pre ktoré sme už vyrobili množstvo excelentných kulís a scén. Najznámejšia je každoročná „Prehliadka drakov" na rieke Visle.

Spolupráca s mnohými reklamnými agentúrami nám pomohla sprostredkovať naše produkty už pre nemálo renomovaných firiem z celej Európy. Od malých obchodov až po veľkých výrobcov v rôznych oblastiach využíva naše produkty pre podporu a rozvoj svojho podnikania.

Nielen pri práci, ale aj v rôznych oblastiach zábavy a športu sú hodne využívané naše nafukovacie predmety s mnohorakým využitím. Veľkej popularite sa tešia nami vyrábané rafty, ktoré spĺňajú požiadavky aj pre extrémne zjazdy v raftingu. Práve naša firma je výrobcom populárnej sférickej gule - tiež známej ako spinball - veľké lákadlo medzi adrenalínovými zábavami. Naše už viacročné skúsenosti s týmto výrobkom sú taktiež garantom kvality a bezpečnosti.

Na naše výrobky vlastníme tiež nevyhnutné atesty a certifikácie CE. Vychádzajúc v ústrety očakávaniam zákazníkov sme zaviedli systém sledovania kvality ISO 9001:2000 aby sme ešte lepšie napĺňali Vaše očakávania.

 

 

 

Služby

Služby Služby Služby
Rybárske člny

RIB, wor, pontón, nafukovacie člny, doplnky

Kompletná ponuka rybárskych člnov a doplnkov

Nafukovací svet

Nafukovacie objekty, reklamy, atrakcie

Kompletná ponuka nafukovacieho sveta